Výběr jazyka Česky Deutch

Život těchto dětí nám není lhostejný

Krásnou vánoční atmosféru zažily děti z dětského domova ve Vysoké Peci a jejich pozvaní přátelé při vánoční besídce, konané jen několik dní před Štědrým večerem, v úterý 20. 12. 2012.
Každým rokem oslovují členové Nadačního fondu Obnova Krušnohoří osoby a firmy, které svou finanční pomocí podporují tyto opuštěné děti. V letošním roce se podařilo nadačnímu fondu získat finanční částku ve výši 90. 000 Kč pro 32 dětí z dětského domova. Z vybraných peněz členové NFOK nakupují a nadělují dětem dárky pod stromeček a plní jejich vytoužená přání. Děti na oplátku zvou všechny své kamarády a přátele na vánoční besídku. Připravují program společně s tetami, zpívají vánoční koledy, hrají na hudební nástroje, tančí a rozbalují tolik očekávané dárky. Pod tím letošním stromečkem děti nalezly hrnčířský kruh, sportovní dresy, horská kola, kolečkové brusle, kopačky, hokejky a mnoho dalších hraček. Děti svým pozváním na vánoční besídku vyjadřují všem „ dospělákům“ a sponzorům své velké poděkování.
Děkujeme firmám: STRIX Chomutov a.s.,BRICOSTAV s.r.o., STICON SLUŽBY s.r.o., Costarella, s.r.o., JPB Kovovýroba spol., s.r.o., MARIUS PEDERSEN a.s., Rent Group, ELA-PLAST, s.r.o., Emeran Klíny, s.r.o., Vodohospodářská stavební a TM- KOMODITY s.r.o.
Za Nadační fond Obnova Krušnohoří
Mgr. Kateřina Herzánová

Diskuse

Vložit nový příspěvek